Skip to content Skip to footer

Coś dla damy

O gustach ciężko jest dyskutować. Każdy ma swoje przekonania i ciężko je zmienić nawet podając bardzo dobre argumentu. Taka już natura człowieka. Jeśli chodzi o zapachy stosowane na co dzień każdy wie, że najlepsze są perfumy, jednak nie każdy postanawia w nie zainwestować. Są zdecydowanie droższe od innych rodzajów pachnideł. Czy warto zainwestować?

Odpowiedni skład

Perfumy armani damskie przyciągają wiele pań i z racji firmy są stosunkowo częstym wyborem przy zakupie. Perfumy wyróżnia z pewnością skład. Wytwarza się je z naturalnych składników dzięki czemu wiadomo czego można się po nich spodziewać. Nie ma oczywiście żadnego porównania do wód toaletowych lub dezodorantów. Chociaż niektóre wody zapachowe są rozcieńczonymi w znacznym stopniu perfumami, to niestety nie mają między sobą porównania. Skład to jedno, ale czy dla niego samego warto inwestować kilka razy większa kwotę?

Zostań ze mną na dłużej

Jeśli naturalny skład to za mało, perfumy mają jeszcze jeden ogromny atut. Są trwałe. Spryskanie się przed wyjściem do pracy lub na spotkanie powinno sprawić, że naniesiony zapach będzie wyraźnie wyczuwalny jeszcze przez długi czas. Najczęściej aż do kąpieli. Również na ubraniach zapach utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dzięki temu nie musimy poprawiać kolejnymi naniesieniami perfum. W przypadku innych odświeżaczy do ciała może być różnie. Najczęściej zapach ulatnia się po kilku godzinach a w przypadku całonocnego posiedzenia trzeba będzie co jakiś czas udać się do toalety, żeby nie stracić upragnionej aury.

Uwaga uwaga!

Panie często zapominają, że ludzki nos bardzo szybko przyzwyczaja się do zapachów. W wyniku tego spryskują się kolejnymi dawkami perfum. To niestety spory błąd. Zapach staje się wtedy duszący dla otoczenia a efekt, jaki uzyskują jest zupełnie odwrotny. Zamiast intrygować i przyciągać zdecydowanie odrzuca. Warto mieć na uwadze, że perfumy są bardzo intensywne i nie trudno jest przedobrzyć.

Kobiety wybierający perfumy firm takich jak Armani mają pewność, że decydują się na kosmetyk o bardzo dobrych i naturalnych składnikach. O zapachu bardzo intensywnym oraz długotrwałym. Dzięki temu mogą zapomnieć o poprawianiu zapachu, żeby ten zachował swoje walory zapachowe. Perfumy zmieniają nieco swój zapach z czasem wystawiania ich na temperaturę ludzkiego ciała, czego efektem jest uwalnianie się coraz to kolejnych nut zapachowych. Producenci dbają o to, żeby ich produkt był wyjątkowy i przyciągał klientelę swoją odrębnością spośród innych produktów innych firm.