Skip to content Skip to footer

Dlaczego szwalnie powinny się zaopatrzyć w stoły prasowalnicze?

Warto mieć świadomość, że praktycznie wszystkie profesjonalne szwalnie wyposażone są w stoły prasowalnicze. Do najbardziej podstawowych typów wymienionych produktów zalicza się stoły z możliwością podłączenia do instalacji centralnej pary, stoły prasowalnicze z wytwornicą pary, a także bez wytwornicy.

Bardzo wysoka wydajność stołu prasowalniczego z wytwornicą pary

Warto wiedzieć, że obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo typów stołów prasowalniczych z wytwornicą pary. Można bowiem wyróżnić zarówno stoły prostokątne, jak i składane. Koniecznie należy zaznaczyć, że możliwy jest zakup stołu przystosowanego do typu prowadzonej działalności.

Należy mieć świadomość, że można zaopatrzyć się w stoły do stabilizacji dzianin czy zasłon. Wspomniany typ stołów charakteryzuje przede wszystkim fakt, że są uniwersalne, funkcjonale, a także wytrzymałe. Warto również zaznaczyć, że skonstruowany w ten sposób stół prasowalniczy umożliwia na zaoszczędzenie bardzo dużej ilości miejsca.

Stoły prasowalnicze z wytwornicą umożliwiają na zautomatyzowane oraz szybkie prasowanie

Nie wszyscy mają świadomość, że regulowana temperatura blatu umożliwia na prasowanie odzieży na bardzo wysokim poziomie. Ponadto koniecznie należy zaznaczyć, że część dostępnych na rynku modeli stołów prasowalniczych wyposażonych jest w pompę wirową czy możliwość podłączenia do drugiego żelazka.

Z kolei manometr kontrolujący ciśnienie, podgrzewanie elektryczne czy odsysanie umożliwiają na zdecydowanie większą automatyzację pracy, a także usprawniają przebieg całego procesu. Należy zdawać sobie sprawę, że wytwornice parowe, które zostały wyprodukowane zgodnie z zasadą ergonomii są nie tylko ekonomiczne, ale również bezpieczne.

Uniwersalny stół prasowalnicy bez wytwornicy pary

Obecnie jak zostało już wspomniane wcześniej można zaopatrzyć się w różne rodzaje stołów do prasowania. Warto wiedzieć, że możliwe jest także zaopatrzenie się w stoły prasowalnicze bez wytwornicy pary. Do atutów wspomnianych urządzeń należy koniecznie zaliczyć wbudowane kominy, regulację wysokości stołów czy nadmuchy.

Koniecznie należy zaznaczyć, że nie wszyscy doceniają nadmuchy podczas prasowania tkanin, które są nie tylko delikatne, ale również podatne na różnego rodzaju uszkodzenia termiczne czy mechaniczne.

Stoły Prasowalnicze dostępne są w ofercie Gastroprodukt.pl