Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto wybierać mikrobusy?

Podróżowanie to przyjemność. Każda trasa to nowa przygoda. Podróżować można na wiele sposobów – pociągiem, autokarem, samolotem, albo wygodnym mikrobusem. Dlaczego ta ostatnia opcja zyskuje na popularności? Czemu coraz więcej osób decyduje się właśnie na nią?

Bo są pewne i bezpieczne

Mikrobusy z www.efectbus.pl to po prostu rozwiązanie, które musi wypalić. Busy te kursują regularnie, więc rezerwacja miejsca jest równoznaczna z tym, że bus wyjedzie w drogę. W gestii pasażera jest tylko wejście do busa.

Busy są też bardzo bezpieczne. Kierowcy są doświadczeni, znają trasy i pojazdy, którym się poruszają. Ma to przełożenie w jakości świadczonych przez nich usług. Pojazdy są nowoczesne, sprawdzone i regularnie serwisowane. Dzięki temu, zmniejsza się ryzyko awarii w trasie.

Znajomość trasy pozwala na szybkie pokonywanie drogi. Osoby, które poruszają się na tej samej linii regularnie, mogą czuć się pewniej niż te, które jadą gdzieś po raz pierwszy. Nie zaskoczą ich roboty drogowe, objazdy. Dzięki temu, podróż jest bezproblemowa i przebiega po prostu szybciej.

Atrakcyjne ceny

Bilety na mikrobusy są w bardzo atrakcyjnych cenach. Bilet zarezerwowany na www.efectbus.pl jest dużo tańszy niż koszt paliwa jakie trzeba by zużyć na tej samej trasie. Oczywiście, jest też porównywalny z ceną biletu na pociąg, a niejednokrotnie jest nawet tańszy.

Wybierając ofertę busów, warto zwracać uwagę też na rabaty i promocje. Najlepsi przewoźnicy wiedzą jak zachęcić i przyciągnąć pasażerów. Potrafią docenić swoich stałych klientów i kierują do nich specjalne oferty, takie jak co szósty przejazd za symboliczną kwotę.

Taka promocja jest skierowana przede wszystkim do osób, które często podróżują na tej samej trasie. Najczęściej są to pracownicy sezonowi, którzy regularnie podróżują na trasie praca za granicą – dom w Polsce i na odwrót.

Wygodna rezerwacja

Miejsce w busie należy wcześniej zarezerwować. Jest to oczywiste, bo każdy wyjazd powinno się planować, tak by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Ważne jest więc by rezerwacja przebiegała prosto i szybko. Nie powinna zanadto angażować pasażera, który zazwyczaj wcale nie ma ochoty tracić czasu na długotrwałe wypełnianie formularzy.

Busy z Efectbus można zarezerwować przez całą dobę za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie internetowej. Wystarczy podać w nim najważniejsze informacje – miejsce wyjazdu oraz lokalizację celu, a także dane kontaktowe. To absolutne minimum, które pozwala na ustalenie najlepszego środka transportu.