Skip to content Skip to footer

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Czerwone pajączki pojawiają się najczęściej na twarzy oraz na nogach. I chociaż zazwyczaj nie zagrażają zdrowiu, to potrafią bardzo negatywnie wpływać na naszą samoocenę. Zamykanie naczynek Katowice wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, które pozwoli nam pozbyć się problemu. Na czym polega taki zabieg?

Zamykanie naczynek za pomocą lasera

Z popękanymi naczynkami można skutecznie walczyć z pomocą medycyny estetycznej. Zamykanie naczynka polega na przerwaniu jego ciągłości i może być wykonywane różnymi metodami. Obecnie najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodą jest Zamykanie naczynek Katowice za pomocą lasera, który powoduje termiczną koagulację naczyń krwionośnych. Jest to metoda bezpieczna dla naszego zdrowia, bardzo skuteczna i bezbolesna. Zabieg daje trwałe efekty, bo naczynko zostaje zamknięte na stałe. Jeden zabieg to zazwyczaj za mało, dlatego najlepiej powtórzyć go 3-5 razy w zależności od zaleceń specjalisty.

Zamykanie naczynek laserem sprawdzi się doskonale w każdym przypadku, chociaż są pewnie przeciwwskazania, które kosmetolog wykluczy na pierwszej wizycie.

Gdzie wybrać się na taki zabieg?

Zamykanie naczynek krwionośnych jest obecnie oferowane przez gabinety kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej. Wybierając odpowiednią ofertę, warto wziąć pod uwagę doświadczenie i kompetencje specjalisty, do którego chcemy się udać, ale także wyposażenie danego gabinetu. Dobrym wyborem będzie lekarz lub kosmetolog z polecenia, jeżeli jednak nie możemy liczyć na rekomendację znajomych lub rodziny, warto zajrzeć do sieci. W internecie można zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych specjalistów i zabiegów, takie informacje znajdziemy między innymi w mediach społecznościowych, a także na portalach zrzeszających lekarzy, gdzie pacjenci mogą wystawić opinię.

Rozszerzone naczynka potrafią naprawdę uprzykrzyć życie i tylko pozornie jest to błahy problem. To dlatego warto zdecydować się na zabieg laserowy, który pomoże nam się ich pozbyć. Dzięki temu odzyskamy pewność siebie i na pewno zaczniemy wychodzić do ludzi.

Medycyna estetyczna daje obecnie bardzo dużo możliwości, z których warto skorzystać, zarówno dla poprawy samopoczucia psychicznego, jak i wyglądu, który jest równie ważny.