Skip to content Skip to footer

Skrzynki na piwo

Wielkimi krokami zbliża się lato. Co za tym idzie? Oczywiście większe spożycie alkoholu, w szczególności piwa! Grille, imprezy plenerowe, eventy – wszędzie tam, jest masa ludzi, która potrzebuje zastrzyku energii w postaci złocistego trunku z pianką. Jak zatem firmy produkcyjne czy sprzedawcy mają poradzić sobie z przechowaniem butelek?

Skrzynki na piwo

Najprostszym i najlepszym rozwiązaniem są oczywiście skrzynki na piwo! Takie skrzynki, wykonane są z mocnego plastiku, który bardzo dobrze chroni szkło przed stłuczeniem. Świetnie nadaje się do przechowywania i transportowania. Jakie jeszcze zalety kryją w sobie plastikowe skrzynki na piwo?

Zalety plastiku

Plastik jest materiałem naprawdę wytrzymałym i w stu procentach recyklingowanym. Żywotność plastiku określa się na około dziesięć lat, co w porównaniu do skrzynek drewnianych daje co najmniej pięć, siedem lat oszczędności! Jak to możliwe? Otóż plastikowe skrzynki na piwo są wytrzymalsze i odporniejsze na wszelkie warunki atmosferyczne. Przykładowo – gdy taką skrzynkę ustawi się na zewnątrz, nic się z nią nie stanie nawet w momencie spadku bądź wzrostu temperatury, ulewnego deszczu czy śniegu. Drewno niestety nie jest w stanie długo wytrzymać w takich warunkach, więc bardzo szybko ulega zniszczeniu czy gniciu.

Plastikowe skrzynki są idealne do magazynowania, gdyż z powodzeniem można je piętrować – ustawiać jeden na drugim. Zwłaszcza skrzynki od schoellerallibert, które są tak skonstruowane, by łato można było je ustawiać czy zdejmować wózkiem widłowym.

Skrzynki z plastiku są odporne na zarysowania i pęknięcia. Nie prawdą jest to, że szybko ulegają zniszczeniu. Bynajmniej! Nie tak łatwo jest uszkodzić takie skrzyneczki, gdyż materiał, z którego są wykonane, jest naprawdę wytrzymały. Schoellerallibert daje tutaj gwarancję niezawodności i stuprocentowego zadowolenia z użytkowania. A jak to jest z samym umieszczeniem butelek w skrzynce?

Krata na piwo

Producent skrzynek chcąc wyjść na przeciw wymaganiom klientów, produkuje skrzynki posiadające wewnętrzną podziałkę. Taka krata na piwo jest w stanie pomieścić jednorazowo do dwudziestu-czterech butelek. Każda jest odseparowana, co zwiększa bezpieczeństwo i chroni butelki przed pobiciem czy uszkodzeniem.