Skip to content Skip to footer

Sztuczne rzęsy – szybki sposób na piękną oprawę oczu

Jak sprawić, by oczy wyglądały na większe? By przyciągały uwagę swoim naturalnym pięknem? Blask z każdego spojrzenia wydobędzie odpowiedni makijaż podkreślający brwi i rzęsy, a prawdziwej głębi nadadzą mu solidnie wytuszowane sztuczne rzęsy, które utworzą gęstą firankę rzęs wokół oczu.

Jak optycznie powiększyć oczy?

Oczy często bywają nazywane zwierciadłem duszy. Mówi się, że pokazują prawdę o człowieku. Wykonując makijaż, warto zwrócić szczególną uwagę na te okolice. Ładnie podkreślone oczy ożywią całą twarz, sprawiają, że kobieta będzie czuła się piękniejsza, atrakcyjniejsza i pewniejsza siebie.

Jak sprawić, by oczy nabrały blasku, wydawały się większe i żywsze? Oko można podkreślić dopasowanymi do typu urody cieniami. Pomocny będzie także eyeliner – wystarczy kreska na powiecie, by oczy otworzyły się i wyglądały na pełniejsze. Podstawa to jednak dobrze wytuszowane rzęsy. Ciemna, gęsta firanka rzęst to jeden z największych atrybutów kobiecości. Dzięki tuszom do rzęs i przyklejanym rzęsom ten efekt może uzyskać każda kobieta, nawet ta, która z natury ma bardzo delikatną oprawę oczu.

Dlaczego warto sięgnąć po sztuczne rzęsy?

Licząc na spektakularny efekt w postaci ciemnych i gęstych rzęs, najlepiej sięgnąć po sztuczne rzęsy. Te dostępne obecnie w drogeriach wykonywane są ze szlachetnych materiałów, z dbałością o detale, dzięki czemu do złudzenia przypominają naturalne rzęsy. Natychmiastowo zagęszczają rzęsy i wydłużają je.To doskonałe rozwiązanie na co dzień, dla kobiet, które mają cienkie, mało widoczne rzęsy, a także na szczególne wyjście właściwie dla każdej pani. Długie rzęsy sprawią, że oczy będą duże, wyraźne, spojrzenie będzie natychmiast przyciągało wzrok.

Sztuczne rzęsy – w domu czy u specjalistki?

Gdzie wykonać sztuczne rzęsy? Możliwości są dwie. Można kupić zestaw sztucznych rzęs z klejem i niezbędnymi akcesoriami i przykleić je samodzielnie w domu. Przed ważną okazją warto jednak trochę poćwiczyć, by nabrać wprawy.Na zabieg można też umówić się u kosmetyczki czy makijażystki. To najlepsze wyjście, jeśli pani nie ma doświadczenia w nakładaniu rzęs. Profesjonalistka zadba o to, by efekt był naturalny i trwały, przyklejając rzęsy właściwą techniką i jak najbliżej linii rzęs.

Sztuczne rzęsy znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl