Skip to content Skip to footer

Tektura falista w rolce

Tektura falista to produkt, który nacechowany jest uniwersalnością. Spore firmy, magazyny czy hurtownie, ale też klienci indywidualni będą w pełni zadowoleni z tektury falistej w rolce. Takowa tektura jest bardzo wytrzymała i trudno będzie ją przedrzeć. Tektura falista w rolkach jest też przede wszystkim lekka i elastyczna. Dzięki takim rozwiązaniom nadaje się do pakowania, ale też do zabezpieczenia małych i większych przedmiotów czy materiałów.

Tektura falista w rolkach – zastosowanie

Kompaktowe rozmiary pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca, a niska cena sprawia, że będzie to świetny sposób na ekologiczną i relatywnie tanią formę ochrony. Tektura falista w rolce ma również inne zastosowania. W czasie remontu idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie podłogi lub innej powierzchni. Tektury w rolce mogą być stosowane do różnych rodzajów prac plastycznych. W szkole czy przedszkolu, a także w innych placówkach oświatowych tektura falista będzie niezastąpiona w czasie wykonywania różnych dekoracji. Przez swoją trwałość oraz bardzo niską podatność na różne zgniecenia, tektura takowa świetnie sprawdzi się jako wypełnienie paczek lub jako sposób na oddzielanie znajdujących się w nich przedmiotów. Tektura falista świetnie sprawdzi się do recyklingu, dzięki swojej biodegradowalności. Tektura w rolce jest świetna i niedroga, a inwestycja w nią jest warta zachodu i można traktować ją jako rzecz niezbędną w wyposażeniu firmy.

Tektura falista – budowa i zastosowanie

Tektura falista w rolce to połączenie dwóch lub nawet kilku warstw papieru, który jest uformowany w arkusz o kształtach litery B. Tektura w rolce to symbioza elastyczności i trwałości. Gramatura z której wykonany jest arkusz wynosi 200 g/m2 co gwarantuje jej trwałość. Tektura dzięki swojej optymalnej długości 100 m oraz szerokości 120 cm stanowi świetną przekładkę tekturową na przykład w różnego rodzajach paczkach kartonowych czy palet towarowych. Tektura falista w rolce jest przede wszystkim wykorzystywana do odpowiedniego zabezpieczenia przedmiotów w czasie transportu, choć warto zaznaczyć, że posiada również inne zastosowania. Warto tutaj nadmienić np. zajęcia plastyczne w szkole. Tektura falista została wykonana z ekologicznych materiałów w kolorze jasnego brązu, która w kolejnym etapie będzie mogła być poddana recyklingowi.