Skip to content Skip to footer

Unikalna forma podziękowań

Wdzięczność jest jedną z najważniejszych przejawów naszej sympatii, empatii, a także miłości. Możemy okazać ją na wiele sposobów, a często wyrażamy ją po prostu słowami lub w formie prezentu. Takim podziękowaniem może być wyjątkowa pamiątka na przykład w formie tabliczki.

Słowa utrwalone na wieczną pamiątkę

Słowa podziękowania mogą przeminąć z chwilą, gdy tylko zostaną wypowiedziane. Dlatego warto zawsze wręczać je w formie pisanej. Kartka okolicznościowa, list lub tabliczka pamiątkowa, na których znajduje się wszystko to, co chcemy przekazać obdarowanej osobie, będzie towarzyszyła jej znacznie dłużej i latami przywoływała miłe wspomnienia.

Słowa napisane lub wygrawerowane na efektownym materiale zawsze dodadzą rangi wręczanemu prezentowi. A okazji, aby w ten sposób odznaczyć prezent, również nie brakuje. Mogą to być podziękowania, życzenia, sentencje, czy nawet modlitwy – wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Szczególny rodzaj podziękowania

Prezenty wręcza się zazwyczaj z okazji ważnych rocznic i uroczystości, które zdarzają się w naszym życiu prywatnym. Ale to również w takich sytuacjach obdarowani wręczają gościom specjalne podziękowania, np. w formie drobnego upominku, tabliczki pamiątkowej, kartki czy dyplomu. Taką rolę pełni pamiątka chrztu, pierwszej komunii świętej czy ślubu.

Jednak równie często zdarzają się nagrody w formie prezentów na polu naszego życia zawodowego. Dyplomy i prezenty z tabliczkami pamiątkowymi wręcza się za szczególne osiągnięcia w pracy oraz z wielu innych okazji. Wygrawerowaną tabliczkę pamiątkową lub oryginalny dyplom można przechowywać latami i na przykład powiesić go na ścianie.

Wygrawerowana pamiątka chrztu

Pamiątki chrztu dedykowane tej okazji są zazwyczaj bardzo symboliczne i pomyślane tak, aby pozostały z obdarowanym dzieckiem na lata. Często więc jest to wygrawerowana łyżeczka, szkatułki na pierwszy ząb czy kosmyk, unikalny smoczek, ramka z modlitwą i zdjęciem oraz wiele innych i oryginalnych drobnych prezentów.

Pamiątka chrztu, która zostanie spersonalizowana, czyli zawiera imię dziecka, datę wydarzenia oraz inne ważne informacje, jest zawsze unikalna. Takie pamiątki wręczają najważniejsze dziecku osoby, czyli rodzice, chrzestni, a także dziadkowie.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl