Skip to content Skip to footer

W jaki sposób powiększa się usta?

Jaki jest obecnie najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej? To małoinwazyjny zabieg powiększania ust. Sporo kobiet decyduje się na korektę kształtu oraz wielkości ust, ponieważ w ten sposób chcą pozbyć się kompleksu na przykład zbyt małych lub niesymetrycznego warg.

Powiększanie ust

Pod adresem internetowym: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ znajduje się sporo informacji na temat zabiegu powiększania ust. Obecnie najczęściej przeprowadza się go przy użyciu kwasu hialuronowego, który w niedużych ilościach wprowadza się w tkankę pod skórę warg. Preparat powiększa objętość ust, dzięki czemu wydają się one większe, pełniejsze. W ten sposób można na przykład powiększyć tylko jedną wargę lub obydwie, uzyskując w ten sposób harmonijny i symetryczny wygląd. Zabieg powiększenia ust części prowadzonej jest pod znieczuleniem miejscowym. Dlatego też jest on zabiegiem komfortowym. W czasie jego trwania kobieta nie odczuwa żadnych większych dolegliwości. Gdy przestanie działać znieczulenie, możliwe jest odczuwanie niedużego bólu i dyskomfortu. Nie trwa on jednak zbyt długo, dlatego tak naprawdę bardzo szybko powraca się do pełnej sprawności. Oznacza to, że po zabiegu powiększenia ust nie trzeba brać wolnych dni w pracy.

Efekty zabiegu

Więcej na temat efektów zabiegu można przeczytać na stronie internetowej https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Efekt zależy w dużej mierze od tego, jakie są potrzeby pacjentki. Z reguły lekarze proponują, aby usta powiększać w sposób subtelny, tak by wargi prezentowały się naturalnie. Warto jednak wspomnieć, że trendy się zmieniają, dlatego też niektóre kobiety decydują się na powiększenie ust w większym stopniu.