Skip to content Skip to footer

Bogata oferta Kozubnik SPA

Kozubnik to urokliwa miejscowość w Beskidzie Małym. Słynna jest z przepięknych widoków, świeżego powietrza, ciekawych szlaków turystycznych a także z kurortu, który zapewnia swoim gościom wszystkiego czego potrzeba, aby zrelaksować się i odpocząć. Kurort Kozubnik to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, pełne przestrzeni i atrakcji dla dzieci. Plac zabaw, quady, sale zabaw dla dzieci, kiedy zawiedzie pogoda, miejsce na grilla to tylko część atrakcji kurortu Kozubnik.

Kurort Kozubnik – co jeszcze oferuje gościom?

Ze względu na idealne położenie miejscowość ta jest doskonała jako baza wypadowa na dalsze i bliższe wyprawy górskie. Jest tu także bardzo dobrze rozwinięta komunikacja, która pozwala na zwiedzanie okolicznych miejscowości, w których także nie brak atrakcji turystycznych.W samym Kozubniku działają świetne lokale gastronomiczne, w których spróbować można potraw, nie tylko lokalnych.Sam kurort oferuje gościom pokoje kompletnie wyposażone. Znajdują się tu wszelkiego przedmioty, które są niezbędne do wygodnego, codziennego funkcjonowania. Każdy apartament ma oprócz tego osobne łazienki.

Na obiekcie znajdują się także wygodne miejsca parkingowe.

Bogata oferta Kozubnik SPA

Dla wszystkich gości, którym znudzą się górskie wędrówki, albo chcą w ciszy zrelaksować się po trudnych dniach w pracy, Kozubnik SPA ma ciekawą i bogata ofertę.Przede wszystkim można skorzystać z relaksujących masaży, z kąpieli w basenie czy w jaccuzi. Dostępne są także usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Goście kurortu Kozubnik skorzystać mogą także z suchej sauny, która pomaga oczyścić cały organizm z toksyn, uregulować ciśnienie krwi. Nie można zapomnieć również o grocie solnej, która nie tylko pozwoli na wyciszenie się i relaks, ale ma zbawienny wpływ dla ludzi, którzy borykają się z astmą.Ponieważ obecnie wiele osób dba o swoją kondycję codziennie, również i na wakacjach, Kozubnik SPA oferuje gościom siłownię na świeżym powietrzu, która jest idealna wiosną i latem, a także siłownię wewnątrz, na której można ćwiczyć przez dwadzieścia cztery godziny. Miejsce to wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, na którym ćwiczyć mogą panie i panowie, wszystkie partie ciała, pod czujnym okiem trenera.