Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto zdecydować się na plastry oczyszczające z toksyn?

Wśród sympatyków medycyny naturalnej coraz większą popularność zyskują plastry oczyszczające z toksyn. Ich atutami są: nieinwazyjne działanie, skład oparty na naturalnych substancjach oraz właściwości detoksykacyjne.

Co warto wiedzieć?

Plastry oczyszczające z toksyn znane są od wieków. Były z powodzeniem stosowane w medycynie dalekowschodniej. W Chinach ogromną rolę przywiązywano do diagnozy chorób człowieka poprzez leczenie stóp. Według chińskich znawców medycyny w stopach znajdują się miejsca, które odpowiadają wszystkim narządom ciała ludzkiego i stanowią kanał przez który toksyny wydostają się z organizmu. Dzięki temu oczyszczeniu organizm może prawidłowo funkcjonować. Działanie plastrów ściśle związane jest z akupresurą i refleksologią i polega na leczeniu za pomocą ucisku receptorów znajdujących się w stopach.

Dodatkowe atuty

Plastry oczyszczające z toksyn znakomicie regulację metabolizm, dodatnio wpływają na układ krążenia. Ponadto pomagają przezwyciężyć chroniczne zmęczenie i wzmacniają koncentrację. Zmniejszają bóle różnego pochodzenia w tym migrenowe oraz łagodzą dolegliwości związane z zapaleniem stawów. Są wsparciem przy dolegliwościach związanych z cukrzycą czy alergiami. Zmniejszają poziom stresu i pomagają w walce z nadwagą.

Stosowanie plastrów

Używanie plastrów jest bardzo proste. Wymaga przestrzegania kilku zasad. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zakup plastrów renomowanych firm. Takie produkty zawierają bowiem 100% naturalnych składników. Przed założeniem plastrów należy umyć i wysuszyć stopy. Plastry najlepiej zakładać wieczorem przed snem. Należy je przykleić na śródstopie, może to być jeden plaster na stopę lub 2-3 obok siebie. Rano trzeba usunąć plastry. Następnie konieczna jest analiza ich zabarwienia. Kolor plastrów jest wskazówką, która cześć ciała nieprawidłowo funkcjonuje i jaki jest stan stężenia szkodliwych substancji występujących w organizmie. Terapia plastrami oczyszczającymi z toksyn powinna trwać około dwa miesiące. Minimalny czas to dwa tygodnie systematycznego stosowania. W kuracji można zastosować dwudniową przerwę.

Dodatkowe wskazówki

Plastry przeznaczone są dla osób dorosłych. Nie przykleja się plastrów na rany otwarte. Kobiety w ciąży nie powinny stosować tych produktów. Plastry są przeznaczone do jednorazowego użytku i służą wyłączenie do przyklejania na stopy.