Skip to content Skip to footer

Gdzie kupić elegancki pierścionek zaręczynowy z białego złota?

Wybór pierścionka zaręczynowego to najważniejszy punkt przygotowań do oświadczyn. Choć wybór jest ogromny, decyzja nie jest łatwa – trzeba zdecydować o kolorze, materiale i stylu. Jak podjąć najlepszą decyzję, jaką biżuterię kupić? Dlaczego warto rozważyć pierścionek z białego złota?

Pierścionek – obowiązkowy element oświadczyn

Zaręczyny to wyjątkowa chwila. Mężczyzna decyduje się zapytać wybrankę swojego serca o to, czy zostanie jego żoną. Przygotowania do tego dnia to przede wszystkim wybór odpowiedniego miejsca na oświadczyny oraz zakup pierścionka, który wedle tradycji oświadczający się powinien podarować kobiecie. Pierścionek, który mężczyzna ofiarowuje ukochanej w dniu zaręczyn, to symbol miłości, oddania i przywiązania. Przyjmując go, kobieta mówi „tak” i zgadza się na ślub i resztę życia spędzoną wspólnie. Ta wyjątkowa biżuteria będzie jej ozdobą do końca życia. Warto więc zadbać o to, by pierścionek był jedyny w swoim rodzaju: piękny, ponadczasowy, ale też odporny na działanie czasu.

Czym się kierować przy wyborze pierścionka na zaręczyny?

Wybór pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie. W pierwszej kolejności warto subtelnie podpytać ukochaną o to, jaką biżuterię lubi. Warto też spojrzeć na to, jaki typ ozdób zwykle wybiera: czy woli mocno zdobioną biżuterię, czy raczej delikatną albo wręcz minimalistyczną. Trzeba też pamiętać, że pierścionek zaręczynowy to ozdoba na lata. Warto więc wybierać biżuterię klasyczną, ponadczasową, taką, która nie wyjdzie zaraz z mody. Równie ważny jest materiał, z którego została wykonana. Im bardziej szlachetny, tym dłużej pierścionek zaręczynowy zachowa piękny wygląd: nie będzie się odbarwiał czy rysował, a w razie uszkodzenia jubiler wyszlifuje jego powierzchnię, przywracając mu piękny wygląd.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota – efektowny i ponadczasowy

Zastanawiając się, jaki pierścionek zaręczynowy kupić, warto rozważyć białe złoto. To niezwykle szlachetny i trwały materiał. Jest znacznie mocniejszy niż srebro, a bardzo przypomina je kolorem. Pierścionek zaręczynowy z białego złota to idealna propozycja zwłaszcza dla pań, które nie lubią ciepłego odcienia złota.Pierścionek z białego złota będzie miał chłodny ton, a przede wszystkim będzie bardzo wytrzymały. To materiał odporny na zarysowania, nieodbarwiający się, przez lata zachowujący swój pierwotny wygląd, stworzony wręcz z myślą o noszonej przez lata biżuterii.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota znajdziesz w Salonie jubilerskim LARU.