Skip to content Skip to footer

Jak wygląda przeszczep

Każdemu z nas zależy na tym, żeby wyglądać dobrze i jak najlepiej się prezentować. Nieodłącznym aspektem wyglądu są włosy. Dlatego właśnie ludzie od wielu lat szukają sposobów, żeby zwalczyć problem łysienia. Jest to jednak walka z wiatrakami, ponieważ genów nie jesteśmy w stanie w żaden sposób oszukać. Jeżeli w naszej rodzinie występowały osoby, którym wypadały włosy to możemy być praktycznie pewni, że nas również to dotknie.

Preparaty i szampony

Oczywiście można testować różne preparaty oraz szampony, które reklamowane są w telewizji. Jednak zazwyczaj nie są one skuteczne i dlatego tak wiele osób decyduje się na przeszczepianie włosów Warszawa jest miejscem pracy wielu doskonałych specjalistów. Przeszczepy włosów Warszawa są bardzo popularne wśród ludzi po czterdziestym roku życia. Jednak należy mieć na uwadze, że problem ten może nas dotknąć w każdym wieku. Kluczową rolę odgrywają oczywiście geny, których nie jesteśmy w stanie oszukać. Wszczepianie włosów Warszawa nie jest zabiegiem bolesnym.

Znieczulenie miejscowe

Oczywiście wykonywany on jest przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jesteś w stanie poczuć nawet najmniejszego bólu. Istnieje wiele różnych metod, ale najpopularniejsza jest FUE, dzięki której przeszczepianie włosów warszawa nie pozostawia żadnych blizn. Dzieje się tak dzięki znikomej ingerencji w skórę głowy, ponieważ wszczepianie włosów Warszawa przeprowadzane jest na głębokość jednego milimetra. Takie rozwiązanie sprawia, że po zabiegu nawet głowa ogolona na zero nie posiada żadnych śladów. Warto zwrócić uwagę, że przeszczepy włosów Warszawa w ostatnich latach wykonywane są coraz częściej. Dzieje się tak, ponieważ ludzie obecnie przywiązują większą uwagę do wyglądu i każdy chce się prezentować jak najlepiej.

Problem genów

Niestety nikt nie jest w stanie oszukać genów i dlatego ludzie szukają nowych sposobów na walkę z łysieniem. Naturalne metody jednak mają małą skuteczność i dlatego konieczna jest czasami bezpośrednia ingerencja w skórę głowy. Warto zwrócić uwagę, że zabieg może być powtarzany, a także potrzebne są wizyte kontrolne, żeby sprawdzić, czy włosy rozwijają się prawidłowo. Pierwszy przeszczep włosów został przeprowadzony przez japońskiego lekarza. Od tego czasu zmieniło się wiele i nauka poszła znacznie do przodu. Obecnie dysponujemy ogromnymi możliwościami, które pozwalają odzyskać utracone włosy.