Skip to content Skip to footer

Keysight Technologies

W dzisiejszych czasach, coraz więcej dziedzin związanych jest z energią elektryczną: telekomunikacyjna, inżynieryjna, badawcza. Wszelkie instalacje w których występuję prąd powinny być poddawane ścisłym kontrolom.

Znaczenie aparatury pomiarowej

Przeprowadza się między innymi kontrole sieci telekomunikacyjnych, systemów oświetlenia, czy wentylacji. Do wszystkich tego rodzaju pomiarów potrzebne są odpowiednie urządzenia – czyli aparatura pomiarowo-kontrolna. W zależności od tego co chcemy sprawdzić – pobór mocy, napięcie, natężenie, czy opór, potrzebujemy odpowiedniego przyrządu. Wśród urządzeń wykorzystywanych do kontroli instalacji elektrycznych, a także w pracach badawczo naukowych, wymienić możemy m.in. częstościomierze, analizatory mocy i oscyloskopy. Na rynku występuję wiele producentów oferujących urządzenia pomiarowe; jednym z nich jest keysight technologies.

Keysight Technologies

Keysight to wiodący producent aparatury kontrolno-pomiarowej, wywodzący się ze słynnej amerykańskiej firmy Hewlett-Packard. Obecnie, firma ta obsługuję klientów w ponad stu krajach – również w Polsce. Keysight Polska prężnie działa na terenie naszego kraju i jest jednym z najbardziej popularnych dostawców urządzeń pomiarowych. Firma ta oferuję szeroki asortyment przyrządów wykorzystywanych w przemyśle inżynieryjnym, telekomunikacyjnym i badawczo-rozwojowym. Produkty firmy Keysight Technologies charakteryzują się przede wszystkim innowacyjnością, oraz wysoką jakością wykonania. Urządzenia te wykorzystywane są w warsztatach, laboratoriach, a także podczas prowadzenia pomiarów w terenie.

Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom i wadze, większość przyrządów kontrolno-pomiarowych firmy Keysight, można z łatwością przenosić podczas czynności pomiarowych na świeżym powietrzu. Urządzenia pomiarowe Keysight Technologies charakteryzują się także niezwykłą precyzją pomiaru – pozwalają na dokładne określenie interesującej nas wartości. Niewątpliwą ich zaletą jest także łatwość i prostota w obsłudze – dzięki temu dany pomiar wykonamy w znacznie krótszym czasie. Większość przyrządów kontrolno-pomiarowych Keysight wyposażona jest również w ekran, który pozwala na szybkie i wygodne sprawdzenie wyników danego pomiaru. Wszyskie te zalet sprawiają, że urządzenia firmy Keysight Polska są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów.