Skip to content Skip to footer

Opakowania z logo cukierni

Opakowania z nadrukiem to pudełka nie anonimowe. Wiadomo jest co w nich jest zapakowane, jaki produkt i jakiej firmy. Dodatkowo ogromną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju torby i pudełka z logo danej firmy, w tym wypadku z logo cukiernie. Informacje naniesione na pudełka cukiernicze pomogą zareklamować dany punkt. Wtedy, gdy ciastko zasmakuje, wiadomo jest, gdzie po nie ponownie wrócić.

Tworzenie nadruków przy pomocy polimeru

Bardzo ciekawą propozycją jest zakup polimeru do własnego użytku. Urządzenie jest drogie i potrzeba mieć dwa lub trzy jego egzemplarze, ponieważ każdy inny kolor obsługiwany jest przez inny jeden polimer. Jednak w przypadku opakowań powtarzalnych może się on sprawdzić idealnie. Wszystko trzeba wyliczyć i odpowiednio zaplanować, a raz zrobiona inwestycja może zwrócić się w krótkim czasie.Opakowania jednorazowe z nadrukiem wykonanym za pomocą polimera mogą być udekorowane logiem w dwóch kolorach, jednym lub w trzech i więcej. Nadruk jest trwały i odporny. Urządzenie przypomina wielką pieczątkę. Wykorzystując w swojej firmie duże ilości kartonów i opakowań jednorazowych, warto jest dodatkowo zdobić je logo, informacjami lub ciekawymi grafikami, które są spersonalizowane. Koszt nadruku wykonany polimerem, czasami może się bardziej opłacić niż zamawianie w drukarni zadrukowanych opakowań.

Zalety polimeru

Opakowania z nadrukiem, które są używane w danej firmie w dużej ilości, mogą być drukowane przy pomocy metody flexo. Praca ta jest opłacalna w momencie gdy opakowania się wciąż powtarzają i idzie ich w danej firmie bardzo dużo. Przy pomocy dużej pieczątki można stworzyć, naprawdę, niepowtarzalne i niekonwencjonalne nadruki, które mogą bezpośrednio identyfikować się z daną firmą. Polimer może zadrukować pudełka z logo, torby papierowe, opakowania jednorazowe z nadrukiem. Wytwarza on grafikę za pomocą modyfikacji światła. Jest to urządzenie drogie, ale bardzo wydajne i czasami może być bardzo opłacalne.Pomoże ono wyróżnić się na tle innych firm, poprzez stworzenie bardzo indywidualnego i spersonalizowanego nadruku. Da więc nie tylko ekonomiczne wartości ale także reklamowe. Poprzez stosowanie atrakcyjnych nadruków na opakowaniach można znacznie podnieść wartość swojej firmy.