Skip to content Skip to footer

Piękny i trwały manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy wykonywany samodzielnie w domu to szansa na posiadanie pięknych i zadbanych paznokci przy minimalnej ilości wolnego czasu. Wbrew pozorom wszystkie te czynności, które znamy z gabinetu kosmetycznego są bardzo łatwe do odtworzenia w domu, jeśli tylko posiadamy odpowiednie do tego celu lakiery hybrydowe.

Lakiery hybrydowe sprawdzają się w praktyce

To, co wyróżnia manicure hybrydowy to z pewnością jego trwałość. Kupując lakier hybrydowy odpowiedniej marki możemy liczyć na to, że będzie on utrzymywał się na płytce paznokcia przez około 2 tygodnie. Hybrydę najczęściej zdejmujemy w momencie, kiedy pojawia się spory odrost paznokcia. Wówczas możemy użyć zwykły aceton kosmetyczny, w którym trzeba na kilka chwil zanurzyć paznokcie.
Hybryda jest bardzo trwała, ale jej zdjęcie nie powinno stanowić większego problemu. Czasem nie ma nawet konieczności używania acetonu, gdyż przy dużym odroście można spróbować po prostu „odkleić” grubą warstwę lakieru, która może bez problemu zejść z paznokcia.

Jak używać tego typu lakiery hybrydowe?

Większość tego rodzaju lakierów musi być utwardzana w specjalnej lampie UV. Chcąc więc rozpocząć wykonywanie takiego manicure w domu musimy taką lampę zakupić. Nie jest to jednak duży wydatek, a dodatkowo warto pomyśleć o tym, że w porównaniu do regularnych wizyt u kosmetyczki jest to bardzo opłacalne.
Każdą warstwę lakieru trzeba utwardzać w lampie przez około 2 minuty. Warto także pamiętać o tym, że oprócz lakieru kolorowego trzeba także nałożyć lakier bazowy, a także wykończeniowy typu top coat. Tak wykonany manicure będzie trwały i będzie się świetnie prezentował.

W trosce o doskonałe paznokcie

Przeglądając paletę kolorów lakierów hybrydowych znanych marek możemy zauważyć, jak jest ona rozległa. Wiele odcieni, lakiery odblaskowe, metaliczne, a także brokatowe – tak naprawdę możliwości są nieograniczone. W przypadku manicure hybrydowego możemy również zdecydować się na dodatkowe zdobienia, a nawet kryształki, które również wspaniale wyglądają na paznokciu. Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.
Lakiery dostępne są w przystępnych cenach i są coraz łatwiej dostępne nie tylko w sklepach internetowych, ale i stacjonarnych. Za pewne ze względu na coraz większe zainteresowanie możliwością wykonania profesjonalnego manicure w warunkach domowych.

Lakiery hybrydowe kupisz na chiodo.pl