Skip to content Skip to footer

Promuj swój biznes z Google Moja Firma

Promowanie biznesu w sieci to w dzisiejszych czasach konieczność. Wraz z dynamicznym rozwojem technologii wzrastają możliwości marketingu internetowego. Początkowo zawężał się on przede wszystkim do mailingu. Stworzenie przeglądarek internetowych znacznie rozwinęło tę formę reklamy i dziś cieszyć możemy się niezwykle rozbudowaną ofertą.

Co powinieneś wiedzieć na starcie?

Jeśli dopiero zakładasz firmę możesz nie dostrzegać siły drzemiącej w marketingu internetowym. Jeżeli jednak zależy Ci na dobrym prosperowaniu przedsiębiorstwa będziesz musiał wgryźć się w temat i posiąść niezbędną wiedzę, bowiem jeśli nie ma Cię w wyszukiwarce, nie istniejesz.

Niezwykła siła Google Moja Firma

Konto firmowe Google i wizytówka w google maps to niezawodny sposób na pozyskanie nowych klientów. Dzięki oznaczeniu lokalizacji Twojej firmy na mapie, Google bez problemu wytyczy trasę dojazdu do siedziby przedsiębiorstwa zainteresowanym internautom. Wizytówka Google Maps zawiera wszystkie niezbędne informacje, nie tylko dotyczące adresu, ale też takie jak: godziny otwarcia zakładu, dane kontaktowe, przekierowanie do strony internetowej, opinie i zdjęcia klientów. Redukuje to ilość niepotrzebnych telefonów od zdezorientowanych ludzi do minimum, a także spowoduje, że trafi do Ciebie mniej dociekliwy potencjalny klient, który w przypadku braku danych wybrałby ofertę konkurencji.

Dlaczego warto założyć firmie wizytówkę?

Poniżej znajdziesz listę trzech bezsprzecznych korzyści związanych z obecnością firmy w Google dla nieprzekonanych jeszcze właścicieli i pracowników. Może pomogą i Tobie podjąć decyzję o założeniu konta Google Moja Firma.

1. Firma nieistniejąca w dzisiejszych czasach w Google, nie ma większych szans na przetrwanie pośród licznej konkurencji reklamującej się online.

2. Wizytówki Google to darmowa i najprostsza forma reklamy podstawowej. Jeśli dopiero zaczynasz i nie jesteś w stanie zainwestować w dobrą stronę internetową, koniecznie zacznij od umieszczenia wizytówki na mapie. Dobrym pomysłem będzie też dodatkowa obecność w mediach społecznościowych.

3. Posiadając konto firmowe możesz zobaczyć co myślą o Twojej firmie klienci i dostosować jakość swoich usług do ich potrzeb. Poprawić kwestie, które wymagają korekty, to też sposób by komunikować się ze społecznością.