Skip to content Skip to footer

Sklep z fotelami – jakie meble tu znajdziemy

Hurtownia kojarzy się nam jako duży sklep, w którym zaopatrują się osoby prowadzące działalność gospodarczą albo instytucje, które dokonują zakupów na dużą skalę. Tymczasem w praktyce zakupy czy sprzedaż hurtowe nie są już cechą wiodącą tego rodzaju punktów sprzedaży. Hurtownia krzeseł to sklep, w którym nabywca detaliczny może bez problemu kupić pojedynczy mebel.

Jaką ofertę posiada hurtownia krzeseł?

W hurtowni krzeseł można przede wszystkim nabyć różnego rodzaju krzesła. Są tu krzesła do salonów i jadalni, do gabinetów, kuchni, sal konferencyjnych, poczekalni, biur.

Wśród tysięcy wyrobów znajdziemy krzesła tradycyjne, wykonane z litego drewna, które doskonale nadają się do wnętrz rustykalnych, klasycznych, boho oraz urządzonych w stylu eko, skandynawskim czy każdym innym minimalistycznym.

Znaczną część oferty stanowią krzesła tapicerowane. Ich szkielet i podstawa wykonane mogą być z dowolnego surowca, a siedzenie i oparcie pokryte są tkaniną lub skórą naturalną albo syntetyczną.

Hurtownie z krzesłami sprzedają także meble ogrodowe – krzesła, fotele stojące oraz wiszące.

Wielu klientów znajduje tu także wymarzone fotele do wypoczynku. Jeśli jednak w hurtowni z krzesłami odpowiedniego fotela nie znajdziemy, wówczas konieczna będzie wizyta w specjalistycznym sklepie z fotelami.

Sklep z fotelami – jakie meble tu znajdziemy

Fotel to ważny element wyposażenia pokojów dziennych, dziecięcych, gabinetów oraz sypialni. Służy do wypoczynku, do pracy ale pełni także funkcję dekoracyjną. Decydując się na zakup tego mebla należy mieć na uwadze zarówno funkcje jakie ma pełnić oraz to, jak ma wyglądać, aby stanowić element spójny z wystrojem pomieszczenia.

Sklep z fotelami ma w swojej ofercie meble wypoczynkowe do wszystkich rodzajów pomieszczeń i wszechstronnych zastosowań. Podstawową część oferty stanowią fotele wypoczynkowe z wysokimi lub niskimi oparciami, które dedykowane są do salonów, pokojów telewizyjnych, biblioteczek, pokojów dziecięcych, sypialń. To meble tapicerowane wysokiej jakości tkaninami lub skórą.

Fotele wypoczynkowe z dodatkową funkcją rozkładnia zwiększają komfort użytkowania poprzez możliwość spędzania czasu w pozycji półleżącej, w której wypoczywa kręgosłup oraz wyrównywane jest krążenie krwi obwodowej.

Klienci sklepów z fotelami bardzo często poszukują foteli do pracy przy komputerze oraz do biurek dzieci czy nastolatków. Dla tej grupy klientów dedykowane są także fotele gamingowe – bardzo wygodne, świetnie profilowane meble, które zapewniają komfort podczas wielogodzinnych batalii spędzonych na grach w świecie wirtualnym.

Sklepy z fotelami nie tylko dla domu

Sklepy meblowe specjalizujące się z sprzedaży foteli zaopatrują także właścicieli ogrodów, tarasów i balkonów. Tu można zakupić modne i bardzo wygodne fotele wiszące wykonane z rafii, drewna, bambusa, metalu, tworzyw sztucznych.

Dla lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu poleca się fotele ogrodowe. Można je stawiać na tarasach, pod wiatami czy namiotami lub na odkrytej przestrzeni. Doskonale sprawdzają się przy wysokich temperaturach latem a dzięki wysokiej jakości surowców użytych do produkcji są odporne na niskie temperatury i wilgoć panujące w chłodnych okresach roku.