Skip to content Skip to footer

Apartamenty w Wiśle – tego zdecydowanie trzeba spróbować

Niezależnie od tego, czy planujemy krótki weekendowy wypad, czy może dłuższy pobyt, idealnym miejscem będą Beskidy. Ten wyjątkowy region Polski zachwyca pięknymi widokami, atrakcyjnymi szlakami turystycznymi i stokami narciarskimi. Jednym z najważniejszych ośrodków jest Wisła. Apartamenty w Wiśle czekają na gości cały rok.

Beskid Śląski – Wisłaapartamenty

Beskidy to część Karpat, które rozciągają się przez około 600 kilometrów również w Czechach i na Ukrainie. W Polsce jednym z najbardziej popularnych regionów jest Beskid Śląski. To miejsce wyjątkowe pod względem turystycznym przede wszystkim z powodu pięknych krajobrazów i atrakcyjnych szklaków trekingowych i stoków narciarskich. Te rejony Beskid można odwiedzać przez cały rok.

Głównym jego ośrodkiem jest Wisła, która znajduje się niemal w samym środku Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. To miasteczko rozsławione przez Adama Małysza jest bardzo popularnym celem turystycznym i nie ma w tym nic dziwnego – to piękne i atrakcyjne miejsce dla miłośników górskich klimatów. Wisłaapartamenty zlokalizowane są w najważniejszych punktach tego urokliwego miasteczka.

Apartamenty Wisła dla każdego

Apartamenty w Wiśle to komfortowe pokoje o wysokim standardzie, które przypadną do gustu każdemu, kto oczekuje przyjemnego i wygodnego wypoczynku. Przeznaczone są dla gości w różnym przedziale wiekowym, zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Estetycznie urządzone, z łazienkami, a także z aneksem kuchennym do dyspozycji gości.

W najbliższym otoczeniu znajduje się również miejsce z możliwością grillowania oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości również bezpłatny parking. Apartamenty Wisła zlokalizowane są w miejscu idealnym do wypadów na turystyczne szlaki, a także w pobliżu najważniejszych atrakcji tego miasteczka turystycznego.

Centrum miasta z bogatą ofertą turystyczną

W pobliżu apartamentów w Wiśle znajdują się liczne atrakcje kulturalne i sportowe, które zapewnią również rozrywkę po powrocie ze szlaków. Swoich sił można spróbować również w parku linowym.

Wisła to również niezwykle różnorodna oferta gastronomiczna. Liczne restauracje zapewnią smaczne posiłki przede wszystkim o charakterze regionalnym, a także z kuchni światowych.