Skip to content Skip to footer

Czy warto wykorzystać cukierki krówki w działaniach promocyjnych?

Krówka cukierek to tradycyjny przysmak ceniony przez wiele osób. Ze względu na wyjątkowy smak, cieszy się ogromną popularnością. Jest to również słodycz chętnie wybierana przez osoby w różnym wieku. Tradycyjnie produkowane cukierki z tej kategorii są obecne na polskim rynku już od ok. 100 lat. Ze względu na to, iż wywołują przyjemne emocje i budzą pozytywne skojarzenia mogą okazać się wspaniałym akcesorium w działaniach reklamowych. Co warto wiedzieć o krówkach w kampanii marketingowej?

Krówki z logo – dlaczego warto?

Na opakowaniach lubianych cukierków można umieszczać spersonalizowane nadruki. Osoby poszukujące słodyczy reklamowych dla swojej firmy mogą więc nadrukować na papierek własne logo. To korzystne rozwiązanie, które umożliwi wytworzenie u klientów pozytywnych skojarzeń z marką. Dobrym pomysłem będzie również umieszczenie na papierkach krówek zabawnych grafik i haseł. Ważne, aby klienci danego przedsiębiorstwa mogli się z nimi utożsamić. Przysmak zjedzony przy okazji dokonywania transakcji z daną firmą wpłynie korzystnie na samopoczucie konsumenta. Umożliwi również zapamiętanie doświadczenia jako przyjemnego. Ciekawa grafika lub estetycznie zaprezentowane logo na papierku pozwolą zapamiętać sytuację na dłużej.

O czym należy pamiętać wybierając cukierki reklamowe?

Aby krówki spełniły swoje zadanie w kampanii marketingowej, muszą być wybrane w przemyślany sposób. Przede wszystkim zaleca się kupowanie produktów wysokiej jakości, które zachwycą klientów swoim smakiem. Warto decydować się na słodycze sprawdzonych i polecanych producentów. Dobrej klasy krówki są miękkie i ciągnące się przez pierwsze tygodnie. Z czasem kruszeją i robią się łamliwe. Ważne jest to, aby były stworzone ze świeżych, naturalnych składników wysokiej jakości. Słodycz, która nie zasmakuje konsumentowi, może nie spełnić swojego zadania. Z tego samego powodu ważne jest wybranie odpowiednich opakowań. Papierki, którymi owinięta jest każda krówka cukierek, powinny posiadać atrakcyjne, przyciągające uwagę grafiki. Należy pamiętać o tym, że jakość nadruku również będzie wpływała na to, jak klienci postrzegają otrzymany upominek. Cukierki typu krówka dopasowane w przemyślany sposób z pewnością okażą się efektywnym działaniem promocyjnym.