Skip to content Skip to footer

Jak efektownie wydłużyć rzęsy?

Piękne spojrzenie to jeden z największych atutów kobiety. Jak wydobyć z oczu blask i podkreślić ich naturalny urok? Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest zaznaczenie rzęs. Na wyjątkowe okazje oprócz tuszu warto zastosować efektowne przedłużenie i zagęszczenie w postaci sztucznych rzęs.

Długie, gęste rzęsy – gwarancja pięknego spojrzenia

Oczy to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę u nowo poznanej osoby. Nie bez powodu mówi się, że są zwierciadłem duszy. Żywe, ciekawe spojrzenie przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie.
Jak podkreślić ładne oczy i sprawić, by spojrzenie nabrało wyrazu? Warto pomyśleć o podkreśleniu rzęs. O ile na co dzień świetnie sprawdzi się dobrej jakości tusz, o tyle na wielkie wyjście idealne będą sztuczne rzęsy, które nawet u pań ze słabo widoczną oprawą oczu będą robić piorunujące wrażenie. Sprawią, że spojrzenie będzie zmysłowe, kobiece i wyjątkowe.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Obecnie na rynku dostępne są sztuczne rzęsy różnego typu – z tworzywa sztucznego oraz naturalne. Rzęsy mogą mieć różną gęstość oraz długość, służyć przez jeden wieczór albo ozdabiać spojrzenie przez dłuższy czas.
Które rzęsy wybrać? Wszystko zależy od osobistych preferencji. Jeśli kobiecie zależy na jednorazowym efekcie, może zdecydować się na sztuczne rzęsy dostępne w drogerii – założyć je samodzielnie lub z pomocą kosmetyczki, fundując sobie gęste, długie i ciemne rzęsy na ważną dla niej chwilę, jak ślub, rodzinne przyjęcie czy randka. Panie, które mają bardzo jasne i słabo widoczne rzęsy, mogą poprawić ich wygląd, decydując się na trwałe wydłużenie rzęs w gabinecie kosmetycznym. Tego rodzaju sztuczne rzęsy utrzymują się przez kilka tygodni, a efekt jest bardzo naturalny.

Sztuczne rzęsy – liczy się wysoka jakość

Wybierając wydłużenie rzęs, ważne, by zawsze zwracać uwagę na jakość produktu i wybierać sztuczne rzęsy od renomowanych producentów. Słabej jakości rzęsy będą się sypać, mogą powodować dyskomfort i zamiast dobrego samopoczucia zafundować stres.
Sztuczne rzęsy dobrej firmy są lekkie, nie obciążają powiek, prezentują się jak naturalne rzęsy. Za najlepsze uchodzą produkty naturalne, które do złudzenia przypominają naturalne rzęsy. W efekcie doskonale wyglądają i dodają pewności siebie i kobiecości.