Skip to content Skip to footer

Grill Solo

Sandomierz każdego roku przyciąga coraz większą ilość turystów. Warto tutaj spędzić kilka dni, poznać miasto, jego charakter oraz unikalność. W Sandomierzu można odpocząć od zgiełku miasta, a także pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się bliskością natury.

Nocleg w Sandomierzu

Zanim zaplanujemy wyprawę do Sandomierza warto zarezerwować sobie atrakcyjny nocleg. Nasz obiekt – Noclegi Grill Solo znajdują się tuż przy szlaku rowerowym Green Velo i niespełna kilometr od Rynku Głównego. Więcej o nas można dowiedzieć się na stronie: https://grillsolo.pl/.

Znajdujemy się bardzo blisko wielu punktów turystycznych Sandomierza. Taka atrakcyjna lokalizacja pozwala na wykorzystanie każdej chwili na eksplorowanie miasta. Na piechotę można dostać się do wielu miejsc. Jeśli gościmy rowerzystów, to są oni zadowoleni z bliskości licznych szlaków rowerowych.

Blisko do miasta

Samo centrum miasta, Stare Miasto z Rynkiem Głównym jest bardzo atrakcyjne pod względem architektonicznym. Średniowieczna architektura, która tutaj się zachowała to nie lada grata dla miłośników historii, która w tym mieście jest wypisana na każdym murze.

Jedne kilometr spacerem to świetna okazja, aby już od samego wyjścia z Grill Solo doświadczać energii tego miasta. Po zjedzeniu pysznego śniadania, które oferujemy mamy energię, aby zachwycać się również Zamkiem Królewskim, Bramą Opatowską czy synagogą. Więcej o posiłkach można dowiedzieć się na stronie: https://grillsolo.pl/. Jesteśmy nieco oddaleni od centrum, dlatego u nas można zażyć spokoju.

Rodzinna atmosfera

W Grill Solo panuje rodzinna atmosfera. Jesteśmy w pełni otwarci na turystów z różnych zakątków Polski i świata. W naszej restauracji można zjeść na miejscu pyszne, domowe jedzenie lub zamówić catering. Komfortowe pokoje, wyposażone we wszystko, co potrzebne to gwarancja pełnego odpoczynku i relaksu. Można u nas zostawić samochód i cieszyć się przez kilka dni wolnością od dojazdów do swoich obowiązków codziennych. U nas można naprawdę odpocząć od codzienności i zmartwień oraz nabrać energii na kolejne tygodnie.

Bardzo chętnie udzielamy informacji o turystyce Sandomierza. Znamy to miasto od podszewki. Oprócz Starego Miasta polecamy również wycieczkę w stronę pięknego wąwozu, a także wędrówkę po Górach Pieprzowych. Można przy okazji powędrować, co jest pozytywne dla zdrowia, ale także zachwycać się tym, co natura daje człowiekowi. Czyste powietrze, bliskość Wisły, piękne lasy, liczne ścieżki, wzgórza, a na końcu góry to zestaw obowiązkowy każdego wędrownika.