Skip to content Skip to footer

Jaki prezent dla chłopaka?

Co prawda dzień chłopaka już dawno za nami, ale za to już za moment pojawi się kolejna okazja do obdarowania swojego ukochanego – wielkimi krokami zbliża się przecież najpiękniejszy dzień wszystkich zakochanych, czyli walentynki! Koniecznie musisz więc znaleźć idealny prezent dla chłopaka. Oto kilka najlepszych propozycji.

Spersonalizowane podarunki

Tak naprawdę nie musisz wcale zamawiać specjalnego kubka z napisem bądź długopisu z wygrawerowaną od serca sentencją, aby podarować chłopakowi coś wyjątkowego – coś, co będzie dopasowane idealnie do niego. Wystarczy, że skupisz się na jego największych zainteresowaniach. Jeżeli chłopak lubi gotować, podaruj mu zabawny fartuszek, a jeśli jest literackim melomanem, sięgnij po najnowszy bestseller z księgarni.

Ale takie specjalnie spersonalizowane gadżety też będą niezłym wyborem. Możesz zdecydować się na zakup prostego kubka, torby, koszulki lub notesu, które zostaną pokryte wybranym przez ciebie napisem lub motywem.

Prezenty tworzone własnoręcznie

Na pewno nie każda dziewczyna ma smykałkę do wykonywania prac artystycznych, ale mimo tego warto się trochę potrudzić, bo taki prezent dla chłopaka w stylu DIY zawsze będzie najbardziej wartościowy. Spróbuj stworzyć plakat z waszymi podobiznami lub przynajmniej wykonaj klasyczną laurkę i napisz na niej to, co czujesz do ukochanego. Prezent DIY nie musi być wymyślny. Ważne, by był od serca.

A jeśli twój ukochany jest wielkim łasuchem, spokojnie możesz przygotować dla niego słodkie pierniczki lub ciasteczka w kształcie serduszek i owinąć je zwykłą folią, a następnie przewiązać czerwoną wstążką. Takim domowym wypiekom nikt się przecież nie oprze.

Uniwersalne wybory

Znacznie trudniej będzie ci jednak obdarować chłopaka, z którym umawiasz się dopiero od paru tygodni albo z którym wcale nie jesteś, a właśnie chcesz go zachęcić do zbliżenia się do ciebie. W takich sytuacjach zdecyduj się na standardowe podarunki. One powinny spodobać się każdemu.

Uniwersalnym prezentem dla chłopaka będą popularne książki, produkty kosmetyczne, alkohole oraz perfumy. Jeżeli jednak masz pewne obawy, czy którakolwiek z tych rzeczy spodoba się wybrankowi twojego serca, zawsze możesz sięgnąć po karty podarunkowe.

Prezent dla chłopaka kupisz na Bengraversky.com.