Skip to content Skip to footer

Nietypowy prezent dla promotora

Obrona pracy dyplomowej to także okazja do tego, by podziękować swojemu promotorowi nie tylko ustnie, ale także w formie drobnego upominku. Zwyczajowo na takie okazje kupuje się kwiaty, jednakże można do tego dołożyć jakiś drobny, nietypowy prezent dla promotora, dzięki któremu zapamięta swoją grupę na długi czas.

Eleganckie artykuły piśmiennicze

Notes czy kalendarz w skórzanej oprawie z dedykacją to rodzaj prezentu dla promotora, który jest nie tylko piękny, ale także praktyczny, ponieważ może być użyteczny w pracy. Z podobnych opcji można także zdecydować się na pióro, teczkę konferencyjną czy też stojak na tablet.

Jak się okazuje, tego typu akcesoria można kupić w granicach 100 – 200 zł, więc dodatkowo warto dołożyć do tego kwiaty czy też coś słodkiego. Taki prezent będzie eleganckim, stylowym i nietypowym kompletem. Ponadto będzie mógł być używany przez długi czas. Specjalna dedykacja z podziękowaniem będzie miłym gestem ze strony studentów.

Drobiazg z klasą

Wystarczy coś drobnego na przykład spinki do mankietów, oryginalna zakładka do książki czy elegancki wizytownik, by wywołać uśmiech na twarzy promotora. Dobrym pomysłem na prezent dla promotora smakosza alkoholi są także kostki do jego chłodzenia. Ukochanej pani profesor można sprezentować świecę zapachową z dedykacją lub ciekawą broszkę albo kolczyki.

Chodzi o to, że prezent wcale nie musi być drogi by się spodobać i zaskoczyć elegancją i stylem. Na przykład skórzane etui na okulary z inicjałami to koszt poniżej 100 zł. Jeżeli na taki prezent dla promotora złoży się cała grupa, koszt będzie naprawdę znikomy i nikt nie odczuje ciężaru na swojej kieszeni.

Coś związanego z pasją

Przez rok lub dwa lata pisania pracy dyplomowej można dość dobrze poznać swego promotora, ponieważ są także chwile, gdy rozmawia się o życiu osobistym. Być może dobrym podarunkiem w ramach podziękowania za współpracę i pomoc będzie coś, co dotyczy pasji profesora. Takie prezenty dla promotorów cieszą ich chyba najbardziej.

Przykładem mogą być bilety na koncert, album lub jakieś konkretne akcesoria tematyczne związane z hobby. Jeżeli zaś nie znamy swego promotora od takiej strony, najbezpieczniejszy będzie kosz prezentowy z kawą i słodyczami.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com