Skip to content Skip to footer

Noclegi w Ustroniu

Nie tylko turyści z Polski, ale i podróżni zza wschodniej granicy odwiedzają dosyć często te urokliwe miejsce jakim jest Ustroń. W tym położonym w województwie śląskim mieście można usłyszeć i góralską gwarę, ukraiński, niemiecki, czeski i np. słowacki język.

Ustroń

Szukając na jeden, na kilka dni, odpowiednich i tanich noclegów, w mieście tym można znaleźć dużo takich miejsc. Noclegi Ustroń to ośrodki, hotele i kwatery, które niemal w dziewięćdziesięciu procentach opinii, są bardzo atrakcyjnymi i tanimi miejscami do wypoczynku.

Miasto i jego atrakcje

Samo miasto słynie z tego, że w jego centrum w pewnym hotelu mieszkał były premier naszego kraju ze swoją niemałą świtą. Był on pod wrażeniem wspaniałych urokliwych miejsc, ciekawego Szlaku Beskidzkiego, pięknych gór Równicy i Leśnego Parku Niespodzianek. Atrakcje te do dziś są bardzo często odwiedzane przez tłumy podróżnych, którzy przy okazji wynajmują noclegi w Ustroniu po bardzo atrakcyjnych cenach.

Atrakcyjne miejsca

W Ustroniu działają trzy ośrodki narciarskie z wyciągami krzesełkowymi, są atrakcyjne góry, gdzie na szczyt prowadzą ciekawe szlaki turystyczne. Każdy miłośnik gór, przyrody i niesamowitych widoków jest pod wrażeniem tych urokliwych miejsc. Zwiedzać można wiele zabytkowych kościołów i synagog.

Noclegi

Noclegi w ustroniu to także wspaniała oferta wypoczynku w wielu kwaterach z regionalną kuchnią, przyjemnymi luksusowymi pokojami, salami konferencyjnymi, parkingami i sprawną, miłą obsługą. Np. jeden z obiektów posiada pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z telewizją, internetem oraz z możliwością skorzystania z aneksu kuchennego. Posiada też apartamenty 2-osobowe z aneksem kuchennym i dosyć dużym, wygodnym tarasem. Oferuje doskonale położony obiekt, gdzie można spokojnie i komfortowo wypoczywać niemal przez cały rok. W pobliżu jest możliwość korzystania z zabiegów leczniczych.

Ustroń noclegi tanie to także wiele hoteli dwugwiazdkowych. Ich wysoki standard usług i czyste, eleganckie pokoje gwarantują dobrze spędzony czas z rodziną, przyjaciółmi, czy przy integracyjnych spotkaniach. Noclegi Ustroń w skali cen ogólnopolskich są stosunkowo niskie, a usługi wręcz przeciwnie stoją na bardzo dużym poziomie.

Ciekawe miejsca warte obejrzenia to dodatkowo: Muzeum Ustrońskie, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty, Park Kościuszki, Amfiteatr, Rynek w Ustroniu, Kolej Linowa Czantoria.

Śmiało można stwierdzić, że Ustroń noclegi tanie to dobry wybór każdego turysty. W niektórych obiektach mile widziane są nawet zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat, a to nieczęsto spotykane oferty w innych kwaterach.

Warto zajrzeć do tego malowniczego miasta choć na jeden dzień.