Skip to content Skip to footer

Pomyśl o wczasach najbardziej aktywnych jak tylko się da!

Warto wypoczywać, ale najlepiej jest wypoczywać mądrze. Gdy tylko ma się kilka dni wolnego, dobrze jest spakować się z całą rodziną i wyjechać do Mielna – https://herbalsglamping.eu/. Te domki zapadną Ci w pamięć na długo i już nigdy nie będziesz chciał skorzystać z hotelowego pokoju podczas urlopu!

Aktywny wypoczynek

Najważniejsze, to wypoczywać aktywnie. Dzięki ruchowi na świeżym powietrzu zapominamy o wszelkich trudach codziennego życia. Dotleniamy wszystkie nasz komórki, od czubka głowy po koniuszki palców. Krew szybciej krąży, my sprawniej myślimy, a swoją energię kierujemy, aby robić coś ciekawego i rozwijającego. Fantastycznie jest z całą rodziną wybrać się na wycieczkę rowerową, na długi spacer brzegiem morza, czy skorzystać z którejś atrakcji w ośrodku wypoczynkowym Herbals&SPA.

Na terenie ośrodka znajduje się jezioro, które jest prawdziwą oazą dla osób kochających sporty wodne. Można tu wypożyczyć na przykład kajaki i bawić się całą rodziną bez ograniczeń czasowych. Wypożyczanie sprzętu jest tu w cenie noclegu! Po aktywnym dniu można zrelaksować się w saunie – ta przyjemność także jest w cenie pobytu w Herbals&SPA. Ogólnodostępny basen, to z pewnością świetny pomysł na zabawę dla całej rodziny!

Relaks w saunie

Sauna dostępna przez całą dobę dla każdego gościa, to jeden z największych atutów ośrodka. Pobyt w saunie rozszerza naczynia krwionośne, przyspiesza krążenie krwi, a co za tym idzie – ujędrnia skórę i poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Do tego, regularnie stosowany wzmacnia odporność!

Saunę można także wynająć. Taki pobyt w pływającej po jeziorze saunie to jedna z największych atrakcji turystycznych ośrodka Herbals&SPA. To świetny pomysł na romantyczne spędzenie godziny w towarzystwie ukochanej osoby, sam na sam, w pięknych okolicznościach przyrody, nawet gdy pogoda nie sprzyja.

Ognisko i śpiew

Komfortowo urządzone ekologiczne domki są na tyle przyjemne, że cudownie jest spędzać czas z rodziną w ich wnętrzu. Ale po co siedzieć w domku, gdy wieczór jest tak piękny, że aż kusi, by rozpalić ognisko?

Na szczęście na terenie ośrodka są wyznaczone miejsca, gdzie legalnie i bez żadnych problemów można wieczorem rozpalić ognisko. Pieczone w ten sposób przysmaki będą miały wyjątkowy smak, a cała rodzina pozna siebie od innej, lepszej strony, śpiewając wspólnie harcerskie piosenki i opowiadając sobie zabawne lub straszne historie. Tak naprawdę podczas takich wyjazdów to właśnie spontaniczne aktywności i możliwość spędzania czasu inaczej niż na co dzień, są największą atrakcją dla wszystkich.