Skip to content Skip to footer

Wyciągi narciarskie w Szczyrku

Miłośnicy zjazdów na nartach bardzo często wybierają Szczyrk jako miejsce swoich wakacyjnych wojaży. Jest to miejscowość w Beskidzie Śląskim, bardzo pozytywnie nastawiona na ruch turystyczny, i w związku z tym przygotowana pod każdym względem na turystyczny sezon narciarski.

Zamieszkaj w Szczyrku

Bardzo ciekawym sposobem zwiedzania Szczyrku jest dłuższy pobyt, nastawiony na aktywne zwiedzanie miejscowości, zamieszkanie w niej na dwa-trzy tygodnie, by dogłębnie poznać jej wszystkie możliwości. Jeśli chodzi o Szczyrk apartamenty na wynajem wydają się być wówczas idealnym rozwiązaniem. Zapewniają one wszystkie niezbędne luksusy, których potrzebujesz, aby przetrwać na urlopie dłuższy czas – pralkę, zmywarkę, możliwość ugotowania, i tak dalej.

Szczyrk domki

Gdy chodzi o Szczyrk domki są wciąż najpopularniej wybierane przez narciarzy. Domki zapewniają bardzo dużą swobodę, nie tylko gdy chodzi o zamieszkanie z dala od innych ludzi. Wielu narciarzy uwielbia spędzać czas w Szczyrku aktywnie. Skoro świt zjadają śniadanie, wyruszają w trasę i spędzają poza domem cały dzień. Zjeżdżają na nartach, zwiedzają, korzystają z uroków pogody. Pod wieczór natomiast lubią przyjść do domku i korzystając z możliwości rozpalić grilla i podelektować się pysznym grillowanym jedzeniem na świeżym powietrzu. Pokoje Szczyrk nie zawsze dają tę możliwość.

Pokoje w pensjonatach

Najtańszą opcją noclegową są z pewnością pokoje Szczyrk. Jest cała baza pensjonatów w Szczyrku, które oferują wolne pokoje – jedno, dwuosobowe, czy wieloosobowe. Takie pokoje są bardzo tanie. Dzieląc pokój z innymi uczestnikami swojej wycieczki, zapłacimy nie więcej niż kilkadziesiąt złotych za dobę swojego pobytu. To więc świetna opcja dla osób, które nie mają wielkiego budżetu wyjazdowego, a pragną sobie zafundować wakacje idealne. Gdy chodzi o Szczyrk apartamenty wciąż są mało popularną formą noclegu, jednak coraz częściej doceniają ten sposób nocowania osoby spędzające wakacje w Szczyrku z dziećmi. Przyjeżdżając na około dwa tygodnie na naukę jazdy na nartach, można w apartamencie nie tylko wygodnie się przespać, ale także ugotować coś, zrobić pranie, pooglądać telewizję. Dzięki temu na urlopie można czuć się jak w domu, tyle tylko, że z nieco lepszymi możliwościami spędzania wolnego czasu – bardziej aktywnymi, i pozbawionymi żmudnych codziennych obowiązków.