Skip to content Skip to footer

Skrzynki na jabłka – informacje

Do przewozu dużych ilości owoców należy wyposażyć się w odpowiedniej jakości i wielkości skrzynki. Producenci proponują skrzynie na jabłka, które są gwarancją sprawnego transportowania wszelkich owoców. Skrzynki na jabłka są produktem w pełni przystosowanym do przewozu owoców i właśnie w tym celu zostały stworzone. Zapewniają one transport jabłek bez uszkodzeń. W dodatku skrzyniopalety na jabłka są kompatybilne ze wszelkim sprzętem wykorzystywanym w branży transportowej oraz magazynowej.

Odpowiedniej jakości drewno do produkcji skrzynek

Skrzynie na jabłka powinny tworzyć odpowiednio przemyślaną konstrukcję. Wszystkie deski użyte do produkcji skrzyń musi wzorować bardzo duża twardość. Jednocześnie powinny być one prawidłowo przygotowane.

Skrzyniopalety na jabłka należy tworzyć z dobrze wyheblowanych desek. Nie powinny posiadać żadnych zniekształceń, które wpłyną na ewentualne uszkodzenie transportowanych owoców oraz na potencjalne straty zysków.

Deski powinny być starannie wyszlifowane z każdej możliwej strony. Nawet ich krawędzie dobrze, aby były zaokrąglone, ponieważ wpłynie to na jeszcze większe zabezpieczenie składowanego towaru.

Co zapewnia dobrej jakości skrzynia na jabłka?

Skrzynie na jabłka, które są wykonane z twardego drewna, a powstałe z niego deski przeszły staranną obróbkę, będą inwestycją na długi czas. Przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów do produkcji można liczyć na zakup skrzyni, która będzie całkowicie spełniała swoje wymagania.

Profesjonalna produkcja skrzyni na jabłka zapewni ich wygodne magazynowanie oraz transport. Zapełnione zbiorniki nie będą podatne na żadne uszkodzenia wywoływane pod wpływem nacisku składowanego ciężaru.

Prawidłowo skonstruowane skrzynki na jabłka posiadają otwory wentylacyjne pomiędzy bocznymi deskami. To bardzo ważne, aby zachować stały przepływ powietrza. Zdarza się, że otwory wentylacyjne są także stosowane na spodzie paletopojemników.

Skrzynki na jabłka posiadają także rączki, które umożliwiają ich wygodne przesuwanie. Część producentów oferuje skrzynie na jabłka, które są wyposażone w położony na jednej ze ścian bocznych otwór z klapą. Przyczynia się on do szybkiego opróżniania składowanych w zbiorniku produktów.