Skip to content Skip to footer

Smart Hub – wszystko w jednym miejscu

Smart Hub jest rodzajem oprogramowania współpracującego z telewizorami marki Samsung, które zapewnia wygodne zarządzanie mediami. Z jego pomocą możesz nie tylko sprawdzić pogodę czy najnowsze posty znajomych na Facebooku, ale również przejrzeć zdjęcia ze smartfona i wykonać wiele innych czynności.

Smart Media Hub – czy dla każdego?

Ta nowoczesna technologia jest przeznaczona jedynie dla użytkowników telewizorów od Samsunga. W ramach jego funkcjonowania, na pasku zadań po włączeniu Smart TV pojawiają się wszelkie dostępne i zainstalowane na danym urządzeniu aplikacje.

Można tam umieścić ulubione media społecznościowe, ale również przeglądarkę internetową wraz z najciekawszymi (z naszego punktu widzenia) stronami czy interesującymi aplikacjami filmowymi. Smart Hub konfiguracja nie jest skomplikowana dzięki temu, że urządzenie samo przeprowadza nas przez cały proces.

Z czego można korzystać?

Pełna lista aplikacji dostępnych na Smart Media Hub jest dostępna w internecie lub na samym Smart TV. Wśród nich można wskazać między innymi przeglądarki internetowe, aplikacje do oglądania filmów i seriali czy nawet prognozę pogody.

Smart Hub konfiguracja jest przeprowadzana w sposób bardzo łatwy. Wystarczy wybrać aplikację i zainstalować ją, a pojawi się ona na pasku zadań Smart Hub. Wówczas można już swobodnie z niej korzystać, logując się na prywatne konto. Co istotne, korzystanie z niej jest możliwe również z poziomu smartfona marki Samsung.

Czy to jest płatne?

Wszelkiego rodzaju zarządzanie mediami z zastosowaniem Smart Hub jest darmowe – chyba że określona aplikacja sama narzuca płatności za swoje działanie. W takiej sytuacji należy pokrywać rachunek w ramach osobno zawartej z danym dostawcą umowy na świadczenie usług (co ma miejsce między innymi w przypadku Netflixa czy HBO GO).

Samo korzystanie ze Smart Hub jest jednak darmowe i możliwe z poziomu każdego Smart TV Samsung z połączeniem internetowym. Zainstaluj swoje ulubione aplikacje i korzystaj z nich na dużym ekranie. Możesz również zarządzać innymi urządzeniami marki Samsung z poziomu telewizora – na przykład odkurzaczami samojezdnymi czy pralką. Stwórz ze swojego Smart TV małe centrum dowodzenia dla inteligentnego domu przyszłości.